2010 Gençler ve Büyükler İstanbul Boks Şampiyonası

İstanbul/Eyüp’de yapılan İstanbul Boks Şampiyonası 4-5-6 kasım günleri sürdü ve renkli müsabakalarda sona erdi.Bayanların katılımının az olduğu turnuvada final müsabakaları birbirinden çekişmeli geçti ve renkli görüntülerle sona erdi.
Kulubümüz 3 gümüş ve 2 bronz madalya aldı.

Ruken Katar, Barış Cem Yılgın, Melike Yortanlı gümüş madalya alırken, Erhan Yasak ve Büşra Yılmaz bronz madalya aldılar.

Büyükler ve Gençler Bay- Bayan Dereceleri

Genç Bayanlar

48 KG

  1. Hacer Yakup (Sarıyer SK)
  2. Ruken Katar (Perpa SK)

51 KG

  1. Gamze Akgün (İstanbul Kickboks)

57 Kg

  1. Esra Uygun (Eyüp)

60 Kg

  1. Hazal Irmak Soylu

64 Kg

  1. Elif Kaya (FB)

69 Kg

  1. Eda Özbek (FB)

75 Kg

  1. Reyhan Uysal (İKTS)

81 Kg

  1. Reyhan Uslar (GSİM)

Büyük Bayanlar

48 Kg

  1. Hanife Esgin (FB)
  2. Melike Yortanlı (Perpa SK)
  3. Büşra Yılmaz (Perpa SK)

51 Kg

  1. Dilek Kaya (FB)

54 Kg

  1. Emek Yılmaz

57 Kg

  1. Esra Yüksel

60 Kg

  1. Şermin Yolalan (Sarıyer SK)

Genç Erkekler

49 KG

  1. Efekan Özkan (Aktoka SK)

52 Kg

  1. Şenol Gözdamga (Aktoka)
  2. Emre Açıkgöz (Bağcılar)
  3. Furkan Kayış (BJK)
  4. Erhan Yasak (Perpa SK)

56 Kg

  1. Firar Soytürk (BJK)
  2. Ahmet Avcı (BJK)
  3. Bahadır Durdağı (GSM)
  4. Muhammed Akmeşe (ZHNM)

60 Kg

  1. Apdullah Kondi (FB)
  2. Ş.Yalçın Özgün (FB)
  3. Murat Özden (FB)
  4. Latif Demir (Avc. Kickboks)

64 Kg

  1. Muhammed Mücuk (FB)
  2. Şahin Yağmur (BJK)
  3. Emre Yolcu (Taşdemir)
  4. E.Mustafa Onur (E.Kuşçu)

75 Kg

  1. Erdal Zengin (Tanju Çolak)
  2. A. Mert Yılmaz (Taşdemir)

81 Kg

  1. Eren Elveren (FB)
  2. Ozan Yılmaz (BJK)

91 Kg

  1. Recep Bıyıkoğlu (Avcılar)
  2. Haydar Ak (İst Kickboks)

+91 Kg

  1. Sıddık Genç (Akbulut)
  2. Erkan Bora (Ferdi)
  3. Muhammed Baş (Atikali)
  4. Aytaç Topuk (FB)

Büyük Erkekler

49 Kg

  1. Berkat Karakaya (Beykoz)

52 Kg

  1. Aydın Sakal (FB)
  2. İmdat Karasu (Kıraç)
  3. Üzeyir Bayram (BJK)
  4. Sedat Soytürk (BJK)

56 Kg

  1. Abdullah Dursun (FB)
  2. Murat Teymur (FB)
  3. Aziz Özkılıç (MaviYıldız)
  4. Hakan Doluay(BJK)

60 Kg

  1. İbrahim Anlı (BJK)
  2. Cesur Karaaslan (GSİM)
  3. Javad Mustafayev (Ferdi)
  4. Hasan Esen (Eyüp)

64 Kg

  1. Kerim Dinçer (Sarıyer Boks)
  2. Yunus Kalkan (GSİM)
  3. Gökhan Doluay (BJK)
  4. Muammer Kırmızıdemir (Eyüp)

69 Kg

  1. Y.Selim Kılıç (Akbulut SK)
  2. Barış Cem Yılgın (Perpa SK)
  3. Ahmet Kayretli (Sarıyer Boks)
  4. Alkan Keskin(Taşdemir)

75 Kg

  1. Ö.Faruk Polat (FB)
  2. Sezer Dalbudak (BJK)
  3. Adem Gül (BJK)

81 Kg

  1. Serkan Tatar (Beykoz)
  2. Avni Yıldırım (FB)
  3. Metin Aver (Akbulut)
  4. Salman Karimi (BJK)

91 Kg

  1. Melikşah Sarıca (BJK)
  2. Murat Beyazıt (FB)
  3. Hakan Beyen (Mavi Yıldız)
  4. Burak Arıcı (Kıraç)

+91

  1. Seyda Keser (Ferdi)
  2. Cemil Yıldırım (M.Şahin)
  3. Salih Özkan (FB)
  4. Denizcan Gökkaya (FB)

Yorum Yap