11-12-13 Şubat 2011 İstanbul Minikler Şampiyonası Sonuçları

Hakemlik kursunun ardından gerçekleşen İstanbul Minikler Boks Şampiyonasına yaklaşık olarak 100 sporcu katıldı. 3 gün süren maçlarda aday hakemlerimiz ve minik sporcularımızı ter döktüler. Müsabaka sonuçları ve maçlardan görüntüler ;

ALT MİNİKLER

31 KG

1-Onur KORMANLI (AvcılarBoks)
2-Emircan SARIÇİÇEK(FB)
3-İlhami DEMİR (GSİM)
4-Utku YAVUZ (

32,5 KG
1-Ö.Faruk ÖZDEMİR (İlter SK.)
34 KG
1- Sedat ÖZKORA (GSİM)
2-İbrahim KOÇ (Antınayak)
3-Emre KORMANLI (AvcılarBok)
4-H.Oğuzhan ÇAKIR(AktokaSK.)
35,5 KG
1-M.Teffik YILDIZ (FB)
2-Samet UCAR (Salyazı)
3-A.Şeniz NİLER (Efsane SK)
37 KG
1-K.Tunahan ŞAHİN (GSGM)
2-Yusuf BAL (GSİM)
3-Yığıt SEZER (FB)
4-Uğurcan PAZARCI (Yiğitler)
38.5 KG
1-Emrah ŞEKER (Kıraç SK)
2-Burak YILMAZ (GSİM)
3-Yusuf GÖKÇEK (İlter SK.)
4-D.Mustafa AYDIN (Salyazı SK)
40 KG
1-Yüksek İYİDOĞAN (FB)
2-Mertcan GÖĞÜNÇ (FB)
3-Çağlar ARAS (Beykoz SK)
4-Ferhat KARAASLAN (GSİM)
41,5 KG
1-Mühittin DÜNDAR (İlter SK.)
2-M.Can DELİ (Halis Avşar SK.)
43 KG
1- Yusuf Bilgiç (GSGİM)
2-Köroğlu UZMALI (FB)
3-Ögün ŞENEL(Akbulut)
44,5 KG
1-A.Yiğit MEŞE (FB)
2-Kadır KAÇMAZ (Atikali)
48 KG
1-Yu8suf BİLGİÇ (GSİM)
50 KG
1-Can MUNAR (Avcilar SK)
2-Emirhan KIRTORUN(BeykozSK.)
59 KG
1-Diyar ÖZDEMİR (İlter SK)

Üst Minikler

37 KG
1-Batuhan ÇİFTÇİ (FB)
2-Yahya TUNAR (Akbulut)
3-Ogün YALCIN (Avcılar SK)
4-Muhammet AYAYDIN (75.Yıl)
38.5 KG
1-A.Çağrı KARABASAN (SariyerSK)
2-E.Kaner TÜRK(S.Tepe Belediyesi
3-Onurcan ARSLAN(Altın ayak )
40 KG
1-Batuhan AYDOĞAN (fFB)
2M.MehmetTARLACI(Ka.KuşakSK
3-Umut ÇAPKIN (SancaktepeSK)
41.5 KG
1-Nurullah ÇOLAK (fb)
2-Ceyhun İNCEDERE (San.TepeBel.)
3-Ergün YAVUZ (Yığıtler SK.)
43 KG
1-Cem ÇOBAN (Kırqaç SK.)
2-Recep SAĞILI (GSİM)
3-Metin öztürkmen FB)
44.5 KG
1- Eskeran MADİEV (İlter SK)
2-Melih KARAHAN (İlter)
3-Tufan KAYIŞ (bjk)
4-K.İlker KITAY
46 KG
1-Umut AKÇA (bjk)
2-Benner KAZAN (Maltepe SK.)
3-Devran BOZ (İlter SK)
4-Anıl GÜRBULAK (Altınayak SK)
48 KG
1-Emre ÜSTÜNDAĞ (GSİM)
2-M.Furkan CAN (FB)
3-Serday ABAY(Beşiktaşli Boksörler)
4-Azat DALMIŞ (Kıraç SK)
50 KG
1-Fırat ŞAHİN (FB)
2-Ahmet TURAN (Ka.Kuşak)
3-M.Harun AKPINAR (Kartal SK)
4-Kerem AYDIN(GSİM)
52 KG
1-Abdulkadır İBİBİK (Akbulut)
2-Zekeriya YILDIRIM (FB)
54 KG
1-Mert AĞDAŞ (Kıraç SK)
2-M.Can YILMAZ (Kıraç SK)
56 KG
1-Barış AĞDAĞ (Kıraç SK)
59 KG
1-Emrecan GÜL (BJK)
2-Vedat ŞEKER (Kıraç SK.)
3-Emre BALTACIOĞLU(Yiğitl
4-M.Hasan DEMİRBAŞ(Akbulut SK.)
62 KG
1-Yunuscan GÜL (BJK)
2-Burak BICAK (Perpa SK)
3-Salih M.KIRTORUN(BeykozBLD.)
68 KG
1-Vedat BEYAZIT (İlter SK.)
+76 KG
1-Umut BARAK (Mavi Yıldız SK)

Yorum Yap